Series
Ratings
16
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Tree HillRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Hawaii Five-0Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The ShieldRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0