Movies
Ratings
304
SerendipityRated ★ 4.0
TronRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
CrankRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0