Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Loser's AdventureRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Bring Me HomeRated ★ 2.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0