Titles you rated
AmadeusRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0