Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
HostelRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0