Movies
Ratings
51
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0