Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 2.5
A Single ManRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
2 Days in ParisRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0