Movies
Ratings
241
21Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
GoneRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0