Series
Ratings
157
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.5
Which Star Are You From?Rated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
LoversRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 5.0