Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
CubeRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
American Pie 2Rated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0