Movies
Ratings
403
ZootopiaRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 5.0