Movies
Ratings
228
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
I WishRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5