Movies
Ratings
195
OrphanRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0