Titles you rated
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0- トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0