Titles you rated
Cinderella ManRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.0