Movies
Ratings
306
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The God of CookeryRated ★ 3.0
HopeRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0