Movies
Ratings
523
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0