Titles you rated
CrossingRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
MoebiusRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 5.0