Titles you rated
In TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0