Movies
Ratings
454
MidsommarRated ★ 0.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0