Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
SaharaRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0