Titles you rated
In My PocketRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0