Movies
Ratings
168
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
One DayRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.0
PietaRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0