Titles you rated
SerendipityRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 2.0
Four BrothersRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 4.0