Movies
Ratings
355
PrisonersRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0