Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Epic TailsRated ★ 4.0
PigRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
AntebellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.5
CJ7Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0