Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0