Movies
Ratings
357
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
SuburbiconRated ★ 0.5
AshfallRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0