Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
SignsRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5