Movies
Ratings
752
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Young Adult MattersRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 5.0- CandyRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5