Movies
Ratings
838
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
A Simple PlanRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0