Titles you rated
The BodyguardRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5