Movies
Ratings
1468
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Thirteen LivesRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 4.0
Happy GilmoreRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Other LambRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
My Oxford YearRated ★ 1.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0