Series
Ratings
598
As You Stood ByRated ★ 3.5
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0- 삼시세끼 LightRated ★ 3.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
- 주관식당Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 5.0- The Catstody WarRated ★ 2.5