Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
CircleRated ★ 4.0