Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The BoyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0