Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
For Whom the Bell TollsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 1.0
The American PresidentRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Days of ThunderRated ★ 3.0
Our Sweet Days of YouthRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0