Movies
Ratings
499
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The BeastRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5