Movies
Ratings
596
AttractionRated ★ 0.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5