Movies
Ratings
137
A Christmas CarolRated ★ 5.0
A Dynamite FamilyRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Nim's IslandRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0