Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0