Movies
Ratings
232
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Happy FlightRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0