Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0