Series
Ratings
34
The PacificRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5