Titles you rated
Gone GirlRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 0.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.5
RRRRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 1.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0