Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
ResurrectionRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0