Titles you rated
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
SpanglishRated ★ 3.5
Mr. DeedsRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 3.0
Ladder 49Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.0
Anger ManagementRated ★ 2.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.0
Man on the MoonRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
JackRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Slapstick BrothersRated ★ 3.5