Movies
Ratings
252
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5- TRUE LOVERated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0