Titles you rated
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0