Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 2.5
Hello BrotherRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0